Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

O nás

Roky jsme jezdili hřebenové túry na horských kolech. Postupně jsme hledali stále více místa, kde bychom si užili jízdu z kopce. Vybaveni většími zdvihy jsme projezdili bikeparky v Česku, Rakousku, Slovensku i Slovinsku. Myšlenka, dát elektromotor do kola, byla spojena s úvahou, jak ušetřit na lanovkách a cestování autem do dalekých bikeparků.

Na začátku, v roce 2009, jsme si půjčili horská kola s motorem u prodejce elektrokol v Přerově. Tyto kola nás vůbec nenadchla. Jízdní vlastnosti byly příšerné. Myšlenky jsme se ale nevzdali a namontovali první Magic Pie do kola se zdvihy 160mm. Výsledek se rázem dostavil. Bylo tu kolo nejen s dobrými sjezdovými vlastnostmi, ale současně použitelné pro všestrannou jízdu v terénu a navíc pohodlné i na cestě do práce či na jízdu po městě. Pak následovalo neustálé zlepšování parametrů nejen kola, ale hlavně pohonu. Silnější motory, výkonnější baterie a řídící jednotky. Přitom se stále orientujeme na jízdu v terénu. Zájem ostatních bikerů o naše kola přímo v terénu nás přivedl k myšlence otevřít obchod nejen s prodejem běžných elektrokol a dílů, ale hlavně se zaměřit na přestavbu horských a sjezdových kol. Tato kola se po vybavení elektropohonem stávají o 1000% více využitelnými a přestávají ležet nečinně v garáži po většinu roku. Zásadní jsou ale zážitky, které biker s takovým kolem pozná! Že nejde o výstřelek svědčí to, že v posledních pár letech mají všichni hlavní renomovaní výrobci horských kol ve svém programu kola do terénu s elektropohonem. Jejich ceny se ale nezřídka pohybují kolem 200.000 Kč. My umíme nabídnout stejný zážitek za mnohem nižší cenu. Obavy z horších jízdních vlastností kola s motorem jsou neopodstatněné. Lépe jednou vyzkoušet, než 100x slyšet. Přijeďte k nám na testovací jízdu!

Elektrokola-Štefan

Kokory 24

na trase Olomouc-Přerov

tel:777 142 002

KOLA NA ELEKTROKOLA

www.elektrokola-dh.cz

Proč přestavět vaše kola právě u nás?  Víme co děláme. Na speciálně upravených elektrokolech jezdíme od r. 2009 a s každým dalším rokem získáváme nové zkušenosti.

 


 • UPOZORNĚNÍ
 • Obchod je do konce února uzavřen.
 • OTEVŘENO opět od 1.3.2018
 • Omlouváme se za případné potíže.
 • Kola na elektrokola
 • Přestavby na elektrokola
 • Kokory okr. Přerov elektrokola-přestavby.  Golden motor, MagicPie, Evbike, Ecotech.
 • POZOR 
 •  Montujeme motory i s vysokým výkonem na sjezdová a horská kola. Otvíráme tak nové obzory všem, kteří jezdí rádi z kopce do kopce!! Testovací jízda zdarma! Samozřejmě nabízíme i běžná elektrokola na cyklostezky a do města.
 • Montáž na míru dle požadavků  jako jsou rychlost, výkon, dojezd, cena a hlavně spokojenost.
 • Řídící jednotky s vyšším výkonem prodáváme jen s montáží.
 • Baterie o pouhých 1000,- kč dražší, může být i trojnásobně lepší. Kvalitně postavené e-kolo jezdí a neleží v garáži.

Elektrokolo využijete ve městě třeba k dojíždění do prácea tím hodně ušetřite času peněz a hlavně nervy s parkováním.1000W Magic pie Golden motor. Nejlepší motor za velmi dobrou cenu.


Jezdit do práce nebo do školy na kole a přitom se nezapotit ani při šlapání do kopce? To je možné pouze s kolem, které je vybaveno našim elektromotorem. MagicPie

Služba

Při zakoupení celé přestavbové sady včetně akumulátoru si pro vaše kolo do vzdálenosti  50km dojedeme a po přestavbě zase přivezeme...

 • Motor na kolo 
 • Přestavba na elektrokola

 • Proč kupovat u nás?

  Elektrokola aktivně používáme už od roku 2009. Jsme téměř každodenní uživatelé. Vyzkoušeli jsme řadu motorů a baterií různých kapacit v terénu i na silnici. Dokážeme kombinovat a postavit e-bike přesně podle vašich představ. Většinu náhradních dílů máme skladem v prodejně, takže téměř všechny opravy uděláme na počkání.